Kdy
Čtvrtek
09:00
12:00

  Herny pro děti s rodiči jsou určeny pro děti 0 – 6 let s rodiči (příp. jiným dospělým – prarodiče, tety…)

Provoz herny ve školním roce 2022/2023 : čtvrtek a pátek od 9.00 do 12.00 hod., vstup  bez přihlášení. 

Vstup do heren: 100 Kč/rodinu.

Co nabízíme: Rodičům nabízíme příjemné a přátelské místo pro setkávání, navázání nových přátelství, seberealizaci i vzájemnou sociální výpomoc (v průběhu heren je otevřena stálá burza oblečení). Děti zde najdou bezpečný prostor pro hru v přítomnosti dospělého, „hřiště pod střechou“ s kuličkovým bazénkem, množstvím hraček i didaktických pomůcek, mohou se společně s rodiči zapojit do programu přizpůsobenému věku dětí.

Prostor pro hru dětí v přítomnosti dospělého, možnost zapojit se do programu přizpůsobeného dětem raného a předškolního věku – cvičení, tanečky, opičí dráha, zpívání, hra na Orffovy hudební nástroje….

 

Vybavení MC: MC je plně vybaveno pro potřeby dětí a rodičů – k dispozici jsou hračky, pomůcky, dětské knihy (ty je možné půjčit si také domů), dětská postýlka, přebalovací pult, dětské židličky (vysoké i nízké), stoly a židle pro dospělé, vybavená kuchyň, rychlovarná konvice, mikrovlnná trouba, lednice, myčka nádobí, základní občerstvení (káva, čaj, džusíky, sušenky…), sociální zařízení (dospělé a dětské WC, nízká umyvadla pro děti, nočníky).

Kdo se o Vás bude starat: O návštěvníky pečují aktivní maminky, zástupkyně nebo vedoucí – seznamuje nové rodiče s chodem mateřského centra, stará se o spokojenost a vzájemnou spolupráci mezi klienty.Pokud budete mít dotazy, připomínky, nápady na vylepšení nebo nějaký problém týkající se pobytu v herně, služba vám ráda pomůže či podnět předá vedení MC.

 

Pokud máte zájem se zapojit do chodu centra jako aktivní maminka ( tatínek, babička, teta), lektorovat kroužek nebo se spolupodílet na přednáškách, besedách a seminářích, kontaktujte prosím vedoucí centra na kontaktním emailu nebo osobně.

 

Kontakt:

Mateřské centrum Domeček

              U Modré školy 1
               149 00 Praha 11

              Vedoucí
         Mgr. Marta Musílková
                773 993 985

facebook
mcdomecek@praha.ymca.cz
Bankovní účet: 2000627451/2010

YMCA Praha
Na Poříčí 12, 110 00 Praha
(2. patro, kancelář č. 244)

Telefon: 224 872 128
E-mail: praha@ymca.cz
Facebook: ymcapraha

IČO: 265 29 122

Datová schránka: majtuuu